140.00 

Parim küpsenud vahtrapuit koos kalli tekstuuriga ferruli ja Triangle otsaga shaft garanteerib sujuva ja hea mängitavuse. Sobib kõikidele McDermott kiidele, mille joint on 3/8×10

170.00 

Uus G-Core Shafti tehnoloogia stabiliseerib märgatavalt shafti läbi kolme kihilise südamikuga , mis asetseb shafti löögi kokkupõrke ala ees. G-Core tehnoloogia tõstab shafti stabiilsust 65%, edendades suurenenud täpsust. G-Core kasutab ka meie patendeeritud  CT Tenon tehnolooigat: Süsinik fiiber ferruli südamik, mis tagab parema tugevuse, efektiivsuse ja täpsuse.

190.00 

Parim laagerdunud vahtra puit koos kõrgkvaliteetse ferruli tekstuuri ja Triangle nahkots garanteerib hea ja sujuva mängu. Sobib kõikidele McDermott kiidele, millel on Quick Release vint.

260.00 

I-3 shafti jõudlus on kõige suuremal tasemel. Koos 11.75 mm otsaga  i-3 Intimidator shaft on valmistatud  kõrge tasemega mängijatele, kes kontrollivad paremini löögi tugevust ja tahavad rohkem kiipalli tegevust.

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustute küpsiste kasutamistingimustega.