Kuulide hooldus

Cyber Kuulipuhastus 30ml

7.00 

Eemaldab kriidi ja tolmu sinu piljardikuulidelt. Tehtud keemiavabaks, et kaitsta piljardikuule

Kuulide hooldus

BALLSTAR Kettapadi

8.00 

Hind kehtib 1-le padjale BALLSTAR kettapadi on mõeldud ainult Ball-Star puhastusmasinale

Kuulide hooldus

Aramith Kuulipuhastus

8.00 

Aramith kuulide puhastaja on parim puhasti piljardi kuulidele.

9.00 

Aramith kuulidetaastus vedelik on välja töötatud Saluc SA, the Belgian billiard balls poolt. See on mõeldud spetsiaalselt Aramith fenool kuulide jaoks, mis on väga rasvased, kriidised ja tolmused. Lõplikuks poleerimiseks ja tavakasutamiseks, soovitame Aramith piljardikuulide puhastajat.

Kuulide hooldus

Aramith Mikrokiust lapp

9.00 

Kiirem, puhastamaks rasva, tolmu ja kriidi plekke Kõrge mikrokiu sisaldus ja imavus Töödeldud pikajaliseks kasutuseks Ideaalne kasutada koos Aramith Kuulidepuhastajaga lubatud pesta

14.00 

Tellimisel veenduge, et valisite õige Ballstari mudeli (uus või vana mudel). See asendatud otsikupadi sobib meie Ballstar Cleaneriga (eelmine mudel). Uue BALLSTAR PRO mudeli replacement Nozzel Pad on tootenumber (60042).

15.00 

See varu pihusti käib Ballstar Pro puhastajasse! (Toode nr. 60040).

25.00 

Suurus: 2 liitrit Toode on mõeldud Ballstar masinale. Ainult Ballstar masinaga saab parima tulemuse

Kuulide hooldus

BALLSTAR Pro Ballcleaner

725.00 
Kuumakse al. 22.58 

Ball Star Cleaner puhastab 8 kuuli korraga, kaasas 1 liiter kuulide puhastus vedelikku (jätkub kuni 500 korraks). Lisaks kaasas 2 patja. Masinal on 3 erinevat režiimi, eri puhastus astmetega 2 tsükklit on vaja, et puhastada üks kuulide komplekt. Pikim režiim on 50 sekundit. Puhastab ja poleerib paremini, kui teised masinad Kerge ja lihtne kasutada. 220V

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustute küpsiste kasutamistingimustega.