Mis vahe on MDF plaadiga piljardilaual ja kiltkivist plaadiga piljardilaual?

MDF-piljardilaud

Mis vahe on MDF plaadiga piljardilaual ja kiltkivist plaadiga piljardilaual?

 

Küsimus, mida küsitakse meilt väga tihti ja mis on väga oluline valides endale piljardilauda.

Kui sa oled kunagi mänginud piljardit pubis või piljardisaalis siis olete üldiselt mänginud kiltkivist plaadiga piljardilaual. Seoses sellega peame silmas, et piljardilaua pind, kus kuulid veerevad on kiltkivist plaat, mis on täielikult loodis ja piljardilaua baasraam väga kvaliteetne.

MDF plaadiga piljardilaual on aluseks võetud hind. Piljardilaud, mis jäljendab kõrgema kvaliteediga piljardilaudu. Aga üldiselt on ta disainitud meelelahutuseks ja kodu kasutuseks kuna seda on lihtne liigutada. Kuna MDF plaadiga piljardilaual on võetud aluseks hind siis üldiselt kasutatakse sellel ka odavamaid materjale ja porteääred ei pruugi anda nii head põrget, kui seda annab parema kvaliteediga piljardilauad. Lisaks kasutatakse ka pisut teistsugust piljardiriiet.

MDF-piljardilaud
MDF plaat

Seega peamised asjad millele mõelda, et porte äärte põrge, piljardiriide kvaliteet ja baasraami ehitus on kiltivist plaadiga piljardilaual tipptasemel. Kuigi selle piljardilaua liigutamine ei ole nii lihtne sest üldiselt kaaluvad need piljardilauad umbes 250 kg (oleneb piljardilaua suurusest). MDF plaadiga piljardilaud ei ole küll hea kvaliteediga on seda lihtne liigutada ja enamus piljardilauad saab pakkida kokku. Aga peab arvestama, et MDF plaadiga piljardilauaga ei saa sama mängukogemust, mida saad Kiltkivist plaadiga piljardilauaga, mida oled näiteks mänginud piljardisaalides.

Misasi täpsemalt on kiltkivi vaata siit!

kiltkivi-piljardilaud
Kiltkivi

Kokkuvõtteks

MDF plaadiga piljardilauad on disainitud meelelahutuseks, seda on lihtne liigutada, kokku panna ja hind on märkimisväärselt odavam. Kuid sellega kannatab mänguelamus.

Kiltkivist plaadiga piljardilauad on kvaliteet lauad. Plaadiks on ehtne kiltkivi, mida tunnustatakse, kui kõige õigemat piljardilaua plaati. Sellega ka kaasneb kõrgem hind. Meie piljardilaudadest on kõige kvaliteetsemad Brunswick Piljardilauad.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sinu parema ostukogemuse tagamiseks kasutame sellel lehel küpsiseid. Külastades lehekülge nõustute küpsiste kasutamistingimustega.