Reeglid

14.1 straight pooli (WCBS/WPA standardreeglid)

1. Mängu eesmärk
14.1 on mäng, kus mängija peab kuule nimetatud löökidega auku lööma. Kui löök on reeglipärane, saab mängija ühe punkti iga nimetatud kuuli löömisel näidatud auku. Mängija võib jätkata löögi seeriat kuni eksib nimetatud löögi sooritamisel või kuni teeb vea. Mängija võib auku lüüa esimesed 14 kuuli, kuid enne 15. kuuli löömist asetatakse lauale tagasi 14 juba aukudesse löödud kuuli. Kuulid asetatakse lauale nagu mängu alguses, jättes tipmise koha vabaks. Mängija peaks nüüd püüdma lüüa 15. palli auku nii, et lauale asetatud pallid laiali läheksid, et ta saaks jätkata oma seeriat.

9-palli ( WCBS/WPA standardreeglid)

1. Mängu sisu
"Üheksa palli" mängitakse löögikuuli (kii kuuli) ja augukuulidega numbritega 1-9. Iga löögiga peab löögikuul esimesena puudutama vähima numbriga augukuuli. Kuulide aukulöömise järjekord ei ole oluline. Võidab see, kes lööb üheksanda kuuli õige löögiga auku.

8-palli ( WCBS/WPA standardreeglid)

1. Mängu sisu
"Kaheksa palli" mängitakse löögikuuli (kii kuuli) ja 15 nummerdatud augukuuliga. Üks mängijaist peab nimetatud löökidega auku lööma kuule numbritega 1-7 (ühevärvilised), teine numbritega 9-15 (triibuga). võidab mängija, kes lööb auku kõik oma grupi kuulid ning sejärel õieti kaheksanda kuuli.

Üldreeglid

1. Löögikuuli (valge kuuli) löömine
Löögikuuli võib lüüa ainult kii otsaga (tipuga). Kui löögil puutub kuuli mistahes teine kii osa, on tegemist veaga.

2. Löögi nimetamine
Nimetatud löökidega mängus peab lööja nimetama kuuli ning augu, kuhu ta seda lööb. Põrgete, puudete jne. arvu ja järjekorda ei ole vaja nimetada. Lisaks nimetatud kuulile auku löödud kuulid loetakse õieti lööduteks.