Uudiste arhiiv

Uued Schon kiid

Schön

Uute Schon kiide hulk pole nii suur, kui seda teiste brändide puhul, aga ometigi on ka siin juures mitmeid kvaliteetseid kiisid.

Uued Meucci kiid

Meucci

Kiidevaliku laiendamisega oleme jõudnud nüüd Meucci kiide juurde ...

Lisasime kaupade tellimise võimaluse

SG Billiardi kodulehele on nüüd lisandunud uus võimalus kaupade tellimiseks. Kui varem pidi tellimuse saatma meiliga, siis nüüd saab iga toote juures valida toote koguse ning klikkida tellimise nupule.

Tellimuse kinnitus saadetakse mõne aja pärast kliendi e-posti aadressile ning seejärel läheb kõik juba edasi mööda tuttavat rada - meie raamatupidamisosakond saadab teile arve, mille alusel saab kauba eest maksta ning seejärel pannakse ka kaup teele ...

SG Billiardi kodulehe uuendus

Eelmise nädala tööna sai tehtud mitmeid uuendusi SG Billiardi kodulehe juures. Esimene asi, mis otseloomulikult silma jääb, on välimus. Ometigi pole see muutus ainult pinnapealne. Muutus on tegelikult oluliselt suurem.

Baribal Cup 2008

9. veebruaril 2008 toimub Tallinnas Baribali piljardisaalis Baribal Cup 2008. Baribali Piljardiklubi asub Tallinnas aadressil Tartu mnt. 63 / Hermanni 1

Eripakkumine!

Laudade transport tasuta

Laua transport tasuta? Kuidas? Väga lihtne - esita piljardilaua tellimus veel käesoleva aasta sees ning meie teeme sulle omalpoolt vastu suurepärase kingituse uuele laua omanikule toimetades selle kohale oma kulude ja kirjadega. Ning lisaks veel ei pea sa maksma midagi ka laua paigalduse eest.

{mosloadposition countdown}

Väike muudatus otsingu osas

OtsingulahterOtsingulahtri asukoht on nüüd natuke muudetud. Leiate selle nüüd lehe ülaosast

Muudatusest on kasu mitut moodi.

    • Vasakpoolsel navigeerimiribal on nüüd ruumi rohkem ja lehekülg ei veni juba alguses nii pikaks.
    • Ülemine osa oli niikuinii veidi tühjavõitu ning selle muudatusega saab nüüd seda tühja ruumi otstarbekamalt ära kasutada.
    • Lehe ülaosas on otsingulahter silma ees suuremal osal ajast ning seega on see võrreldes esialgse asukohaga ka kergemini ja kiiremini kättesaadav

Turniir - Baribal Open 3

Baribal Open 3Taas on vastamisi soomlased ja eestlased. Kindlasti mõletame eelmiseid põnevaid heitlusi meie põhjanaabritega. Nüüd on aga taas aeg kiid ristada ning selgitada välja parimad! Mängima oodatakse 64 mängijat. Osavõtutasu on 30 €.

Riidevahetuse hinnapäring

Kui sa soovid infot riidevahetuse kohta, siis mugavaim viis päringu saatmiseks on otse päringuvormilt.

Alates tänasest on see võimalus nüüd ka laiemale külastajate hulgale kättesaadav.

Uued funktsioonid

SG Billiardi kodulehel toimunud muudatused. Praegu väljatoodavad muutused on küll väiksed, aga kuna nende eesmärk on toodetest parema ülevaate andmine, siis peame oluliseks teid neist uuendustest teavitada. 

Abi lehe kasutamiseks

E-poest tellimise kohta oleme koostanud juba osaliselt kaKorduma kippuvate küsimuste nimekirja.